30 Saniyede Makyaj

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:05

30 saniyede makyaj 30 Saniyede MakyajHani şu canınızın hiçbir şey yapmak istemediği günler vardır ya, işte size ev hali­nizle bile çok kısa bir süre içeri­sinde fazla çaba sarf etmeden güzel bir görünüm yakalamanın yollan. Unutmayın, ne kadar az zamanınız olursa olsun mutlaka nemlendirici­nizi ve güneş kreminizi uygulayın.

1.ADIM KAPATICI (15 saniye)

Kızarıklıkların ve gözaltı halkalarınızın üzerine krem kapatıcıyı sürün. En kısa sürede en az makyajı uygulayabilmek için parmaklarınızı kullanın. (Gözaltı için yüzük parmağınızı tercih edin.) Parmağınızın sıcaklığı makyajın cildinizde erimesini sağlayacaktır.

2.ADIM RENKLENDİRME  (5 saniye)

Elinize aldığınız bir parça sıvı ya da jel allığı yanaklarınızda çizgi çizgi kalmayacak şekilde gezdirin. Ya da bronz bir görünüm için bronzlaştırıcı pudrayı elmacık kemiklerinizin üzerine ve alın bölgenize süre­bilirsiniz. Dudaklarınıza da hafif bir parlatıcı sürün.

3. ADIM SAÇLAR  (10 saniye)

Saçlarınızı geriye doğru toplayarak lastik bir tokayla tutturun. Eğer O isterseniz, saçınızın bir parçasını dışarıda bırakarak o parçayı toka­nın üzerinden geçirip alttan minik bir firkete yardımıyla tutturabilirsiniz.

0
pixel 30 Saniyede Makyaj0
  

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar