Ah Şu Kuaförler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:54

Ah Şu Kuaförler

Bu başlığımıza ve yazdıklarımıza kuaför arkadaşlar biraz kızabilir ama gerçekler acıdır.

 

Evim konum itibari ile bir kuaförün tam karşısındadır.Kuaföre bir hevesle giren ve ağlayarak çıkan o kadar bayan gördüm ki bu yazıyı yazma gereği duydum.

 

Kuaförler hangi saç modelinin nasıl bir yüze gittiğini o kadar iyi bildiklerini sanıyorlar ki sizleri dinlemiyor bile ve kafasına göre saç kesimi yapıyor ve şekil veriyorlar.Belki yaptıkları doğrudur ama siz öyle bir saç modeli istemediniz ki….

 

kuaf%C3%B6r sa%C3%A7 Ah Şu Kuaförlerkuaf%C3%B6r hatalar%C4%B1 300x150 Ah Şu KuaförlerKafanızda beğendiğiniz bir saç modeli var ve kuaföre giriyorsunuz istediğiniz modeli tarif edip anlatıyorsunuz.Kuaför anladığını ifade ederek işleme başlıyor, işlem bittikten sonra sizin tarif ettiğiniz saç modeli ile yapılan saçın uzaktan yakından alakası yok.

 

Sonrasında ise tartışmalar sitemler,özürler vb.durumlar yaşanıyor.Ama giden gitmiştir artık kesilen saçı yerine getirmek ne mümkün.Ondan sonrası pencereme yansıyan göz yaşları…

 

İşte bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ben artık istediğim saç modelinin resmini dergiden veya cep telefonumdan kuaföre gösteriyorum ve bu modeli yapabilir misin? Diye sorar yaparsa o da mutlu bende mutlu yok yapamam derse çeker giderim.

 

Sakın çekinmeyin utanmayın götürün resimleri bakın keyfinize…..

0
pixel Ah Şu Kuaförler0
  
Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar