Ahmet Maranki bitkisel Çil tedavisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:20

Çocukluk yıllarında çiller insana az da olsa sevimlilik katsa da ilerleyen yaşlarda cildimizde pek hoş görüntü oluşturmuyor.Hatta bu çiller güneş lekeleri ile birleştiğinde,aynaya bakmak gelmiyor insanın içinden.Özellikle beyaz tenli sarışın ve kumral insanlarda

%C3%A7illi y%C3%BCz bitkisel tedavi 150x150 Ahmet Maranki bitkisel Çil tedavisi sıkca yaşanan çil problemi insanın psikolojisini yeterince bozmaktadır. Ahmet Maranki’nin çiller için önerdiği bitkisel tedavi ile bu problemden kurtulmanız mümkündür.

Ahmet Maranki Çil Tedavisi

Bir çay bardağı sütün içerisine bir tane salatalık doğradıktan sonra bu karışımı ortalama 2 saat bekletin. Daha sonra salatalıkları bir tülbent içine koyun. Bu salatalıkları sütün içine iyice sıkın ve salatalık özünün süte karışmasını sağlayın. Bu işlemden sonra ortaya çıkan karışımı yüzünüzdeki çillere hafif masaj şeklinde uygulayın. Ortalama yarım saat sonra yüzünüzü gül suyu ve pamuk ile temizleyin. Bu işlemi 15 gün boyunca tekrarlayın.Çillerin kaybolduğunu göreceksiniz.

+1
pixel Ahmet Maranki bitkisel Çil tedavisi0
  
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

Ahmet Maranki bitkisel Çil tedavisi için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. deniz ser  yorumladı. 14:58 - 13 / 04 / 2013:

    ben çillerimden nefret ediyorum sarışınım çok dikkat çekiyo yaşım genç olduğu için lazer tedavisini ailem uygun görmüyo çillerimden kurtulmak istiyorum…

  2. ciltsacbakimi.com  yorumladı. 00:01 - 19 / 04 / 2013:

    Evet lazer için erken davranmayın en son çare olarak deneyebilirsiniz.Uzman bir doktora gitmenizde fayda var.Yalnız dikkat ilerleyen yaşlarda yüzdeki çiller kalıcı güneş lekelerine dönüşebiliyor.
    Alternatif olarak sitemizdeki çil maskelerini deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar