Badem Yağının Saç Bakımında Kullanımı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:47

Günümüzde kullandığımız ürünlerin saçımız veya cildimiz üzerinde ne derece doğal etki bıraktığını bilmiyoruz.Etrafta o kadar çok sahte ürün satan dolandırıcılar var ki,en güvendiğimiz markalar bile bunu yapabiliyorlar.Yapmasalar dahi ürünlerinde mutlaka kimyasal bir içerik bulunuyor.Cilt bakımı için bir çok doğal yağın kullanımından bahsettik.

Bu yazımızı ise saç bakımı için hazırladık.

Aslında badem yağı daha çok cilt bakımında kullanılır.Saç bakımı için fazla tercih edilmemesinin sebebi saçtan çıkarmanın zor oluşudur.Aslında oda çok basittir.Badem yağı ile bakım yaptıktan sonra, bir kova suya bir limon sıkıp saçlarımızı bu su ile durularsak, saçtaki badem yağı kolayca çıkacaktır.

Badem yağı Saçı çabuk uzatır

Yanlış duymadınız badem yağını düzenli olarak kullanırsanız etkisini kısa sürede göreceksiniz.Burada dikkat etmeniz gereken badem yağını, son durulama suyundan hemen önce kullanıp birkaç dakika bekledikten sonra durulamaktır.Badem yağından sonra bone kullanıp durularsanız etkisi daha fazla olacaktır.

Kuru zayıf yıpranmış saçlar için Badem Yağı

Güneşten, boya ve röfleden, fönden ötürü kuruyup yıpranan ve zayıf hale gelen saçların tekrar güçlenmeye başlamasını sağlar.Saçlar daha yumuşak hale gelir,bunu saçınızı tararken daha iyi anlıyacaksınız.

 

0
pixel Badem Yağının Saç Bakımında Kullanımı0
  
Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar