Bitkisel Detoks ve Gençlendirme Kürü

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:33

Ahmet Maranki’nin gençleşme formülünü kullanmanın zamanı yaklaşırken,siz bu detoks formülü kullanarak zamanı durdurun ve 10 yaş genç kalın.

Çünkü bu kürler sadece Ekim,Kasım ve Aralık aylarında birer haftalık kürler halinde uygulanabiliyor.Şuan Eylül ayında olduğumuza göre hazırlık yapmanız için 2 haftalık bir süreniz var.

Ahmet Maranki detoks programı;

Önce Detoks programı boyunca uzak durulması gereken bazı besinler :

Ekmek,hayvansal gıdalar,et, yumurta,süt,peynir,konsantre gıdalar,şeker yenmeyecek ve siyah çay içilmeyecek.
DETOKS PROGRAMININ UYGULANIŞI :
 Sabah: Lahana, havuç, maydonoz, ıspanak , kırmızı pancar gibi sebzelerin suları sıkılarak her sabah aç karnına, kahvaltı yerine, 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1tatlı kaşığı zeytinyağı koyularak yudum yudum için.
Öğlen :mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak yenilecek suları da içilecek.
Akşam: salata  ve sebze çorbası tüketilecek başka bir şey yenilmeyecek.
Detoks programının 7. günü akşamı, akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağını yudum yudum, burundan nefes almaya özen göstererek içeceksiniz. Burundan nefes almanın amacı,   yağın vücutta gezinmesi ve bedeni temizlesi. Sabah kalkınca da lavman yapılacak.
LAVMAN İÇİN :
İki buçuk litre su kaynayanatılır. Kaynayan su vücut ısısına gelene kadar soğutulur. İki kaşık limon suyu ve elma sirkesi ilave edilir.
Öncelikle bu karışımın yarım litresi, sulu lavman setinin torbasına doldurulur. Lavman setinin hortumunun ağzı hafifçe yağlandıktan sonra, diz dirsek pozisyonu alarak, makata sokulur. Lavman setindeki suyun kalın bağırsağa dolması beklenir. Dolduktan sonra minimum 5 dakika su kalın bağırsakta bekletilir.
Erken boşaltım hareket refleksi oluşursa boşaltım yapılır. Daha sonra hazırlanan karışımın iki litresi lavman setine doldurulur ve lavman işlemi için hazırlanılır.

Detoks kürü sadece Ekim,Kasım ve Aralık aylarında uygulanabilir.

0
pixel Bitkisel Detoks ve Gençlendirme Kürü0
  
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar