Bitkisel Saç Rengi Açan Karışımlar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:35

k%C3%BCll%C3%BC kumral sa%C3%A7 modelleri11 268x300 Bitkisel Saç Rengi Açan KarışımlarSaç renginizi açmak istiyor ve bunun doğal yollarla olmasını istiyorsanız bu yazımız tam da size göre. Bitkilerle yapabileceğiniz ve herhangi zararlı madde içermeyen bu karışımlarla hem saçınızı besleyecek hem de renginin açılmasını sağlayacaksınız…

1. Yöntem

Bal saçı hem besler hem de rengini açar. Yapmanız gereken yarım fincan saç kreminin içine çeyrek fincan bal dökün ve karıştırın. Siz saçlarınızı yıkayın ve yaptığınız karışımı sürün. Daha sonra saçlarınızı bir bone yardımı ile kapatın.Bu işlemi uyurken yapın ve sabah kalkınca saçlarınızı yıkayın.

2. Yöntem

Limonun saçı besleyen ve rengi açan özellikleri vardır. 1 bardak suya 3 te 1 limon katın. Ve karıştırın. Bu karışımı bir sprey şişesine doldurun. Sprey kolonya şişeleri bu iş için idealdir. Daha sonra saçınıza bu karışımı püskürtün. Özellikle sokağa çıkarken güneşli havalarda bu işlemi yapın. Güneş ışığı ile birlikte limon etkisini gösterecek ve saç renginiz açılacaktır.

3. Yöntem

Son yöntemimiz papatya çayı yöntemidir. Papatya çayını demleyin ve soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra bu çayı saçınıza sürün.Bu şekilde 45 dk bekleyin ve saçınızı yıkayın.Papatya bilinen en etkili saç açıcılardandır.

97515 saC3A7 bakC4B1mC4B1 p 89EKCgBk8MZdE Bitkisel Saç Rengi Açan Karışımlar

0
pixel Bitkisel Saç Rengi Açan Karışımlar0
  
Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar