Bölgesel Yağlanma Kolay,Bölgesel Zayıflama Zor

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:44

Bölgesel Yağlanma Kolay,Bölgesel Zayıflama Zor
zayiflamak i%C3%A7in %C3%B6%C4%9F%C3%BCn 300x199 Bölgesel Yağlanma Kolay,Bölgesel Zayıflama ZorBu yazımızda kadın erkek herkes için korkulu bir durum olan bölgesel yağlanma sorunundan bahsedeceğiz.Erkekler bu durumu pek önemsemeyip esprili bir yaklaşımla Türk kası,erkeğin balkonlusu makbuldür gibi deyimlerle bu durumu kabullenir.
Ama kadınlar bölgesel yağlanmadan oldukça şikayetçidirler.Şu tabirleri çok duymuşuzdur “hiç bir şey yemiyorum,spor yapıyorum,diyetteyim” Ama ne yaptıysam bölgesel fazlalıklardan kurtulamadım.
İnsan vücudu şeklini genetik yapısından alır.Öyleki sizin annenizde,kız kardeşinizde bölgesel yağlanma var ise muhtemelen sizde de olacaktır.
Bu tamamen vücut yapısıyla alakalıdır bakıyoruz mankenler doğum yapıyorlar 1 ay sonra vücut eski şeklini almış,şaşırıp kalıyoruz.Zaten onlar o vücut yapısına sahip olduğu için manken olarak seçilmişler.Bakınız Çağla Şikel dünya tatlısı 2 çocuğu var, ama bölgesel fazlalıkları yok….Oysa ki bölgesel kilolar en çok hamilelikten size miras kalır.Kısacası bebeğinizin size ilk hediyesi….

Bu dertten kurtulmak için bıçak altına yatanlar, lazer uygulamarı yaptıranlar vb.mevcut.En popüler olanı lazer lipo uygulaması bile bölgesel kiloları tam anlamıyla yok edemiyor.Hatta kötü uygulama yapılırsa vücudun o bölgesinde ödem oluşuyor ki, bu sefer de o ödemi yok etmek için uğraşıyorsunuz.Çoğu kişi zayıf ama ödemli bir vücuda sahip olmak istemez her şeyin başı sağlık….

0
pixel Bölgesel Yağlanma Kolay,Bölgesel Zayıflama Zor0
  
Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar