Burun tıkanıklığı için kürler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:40

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin tavsiye ettiği bitkisel burun tıkanıklığı kürleri ile rahat nefes alabileceksiniz. Bitkisel olan burun tıkanıklığı için kürler sayesinde kış mevsiminin beraberinde getirdiği burun tıkanıklığı sorununu tedavi etmeniz mümkündür. Nezle veya grip nedeniyle oluşan burun tıkanıklığı için aşağıdaki bitkisel kür ve önerileri deneyebilirsiniz.

Burun tıkanıklığı için kürleri Prof. Dr. Ahmet Maranki önermektedir. Katıldığı TV programlarında hemen her sorun için önerdiği bitkisel karışımların çok fayda sağladığını izleyiciler belirtmektedir. Burun tıkanıklığı için bitkisel kür önerileri de yine katıldığı TV programlarından sizler için derlenmiştir. Burun tıkanıklığının neden olduğu ağız kuruluğu, baş ağrısı, yorgunluk, halsizlik, koku alma bozuklukları, uyku kalitesinde düşüş gibi sorunların üstesinden gelmek için aşağıdaki Ahmet Maranki kürlerini kullanabilirsiniz.

Burun tıkanıklığı için kürler

Kür 1: Çörek otu suda ısıtıldıktan sonra tekrar kurutulup toz haline getirilir. Bu karışımdan buruna çekilmesi önerilir.

Kür 2: Oğul otu bitkisi haşlandıktan sonra haşlama suyunun buruna çekilmesi tavsiye edilir.

Kür 3: Papatya bitkisi haşlandıktan sonra haşlama suyunun buruna çekilmesi önerilir.

Kür 4: Kozmik kristal tuz eriyiğinin burun deliklerine damlatılarak kullanılması önerilir.

Kür 5: 1 bardak suya 1 çay kaşığı kozmik kristal tuz ile 1 çay kaşığı karbonat konularak karıştırılır. Elde edilen karışımın buruna çekilmesi tavsiye edilir.

Burun tıkanıklığı için şifalı bitkilerden hazırlanan pratik bitkisel formüller ve şifalı bitki karışımlarından oluşan kürler ile şifa bulmak mümkündür. Burun tıkanıklığına iyi gelen bitkisel karışımlar sayesinde burnun tıkanması önlenebilmektedir. Burun tıkanıklığına neden olan hastalıkların tedavisinde de yine bu bitkisel kürleri kullanmak mümkündür. Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin tavsiyesi olan bitkisel kürlerin tedaviye yardımcı kürler olduğunu belirtmek gerekir. Burun tıkanıklığı sorununu gidermek için en etkili kürleri sitemizde bulabilirsiniz.

63c0e cilt maskesi p 89EKCgBk8MZdE Burun tıkanıklığı için kürler

0
pixel Burun tıkanıklığı için kürler0
  
Etiketler:, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar