Burundaki Siyah Noktalar Nasıl Yok Edilir?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:40

Siyah noktalar özellikle burun üstüne konuşlanmıştır. Burunda olan siyah noktalar temizlense de sık sık yeniden doğar. Bu durum kaçınılmazdır. Kesin bir çözümü yoktur.
Hepsi etkili ve faydalıdır.

Biyolog ve Kozmetolog Pervin Bulgak Türk Kahvesi Peeling Maskesi
Malzemeler :
1 tatlı kaşığı Türk Kahvesi
1 tatlı kaşığı sısma zeytinyağı
Malzemeleri karıştırıyoruz. Bu kremsi maskeyi göz çevrelerimiz hariç, siyah nokta bulunan kısımlara dairesel hareketler ile uyguluyor, peeling işlemi yapıyoruz. Sonra da yüzümüzü soğuk su ile yıkıyoruz. Soğuk su cilt için çok önemli bir güzellik ürünüdür.

Burundaki Siyah Noktalar İçin Ev Yapımı Maske
Malzemeler :
1 kaşık süt
1 kaşık toz jelatin alıyoruz
Kase
Maske fırçası
Bu siyah nokta soyucu ev yapımı bir maskedir. Hazır satılan ve siyah nokta çıkaran maskelerden çok daha faydalıdır. Yapılması da son derece kolaydır.
Malzemeleri kasede karıştırıyoruz, mikrodalga fırında veya normal fırında yüksek ısıda 1 dakika bekletiyoruz. Varsa eğer maske fırçası yardımı ile siyah noktalı bölgeye sürüp 15 dakika bekletiyoruz. Yüzümüzde soyulabilir bir maske haline gelecektir, soyulabilir bir maske haline geldiğinde onu bir ucundan tutup tamamen kaldırıyoruz, çıkarıyoruz ve bütün siyah noktalar o kaldırdığımız jelatinin üzerine yapışıyor. Sürülebilir kıvamda olması önemli. Isısını ve kıvamını kontrol ettikten sonra sürüyoruz.
Bildiğiniz gibi siyah noktalar, çene ve burun bölgesinde olmaktadır. Çıkardığınızda siyah noktalar üzerinde oluyor. Hafif kalın olacak şekilde bal kalınlığında sürüyoruz. Çok çabuk donar. Donduğunda kaldırınız.
Bunu her gün yapmamız doğru değil haftada 1 yapılmalıdır.

c2986 cilt bakC4B1mC4B1 p 89EKCgBk8MZdE Burundaki Siyah Noktalar Nasıl Yok Edilir?

0
pixel Burundaki Siyah Noktalar Nasıl Yok Edilir?0
  
Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar