Cilt Bakımı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 21:27

Cilt Bakımı

Cilt bakımı ürünleri her zaman olumlu sonuç verecek diye bir kaidesi olmadığı gibi aynı zamanda hep yan etki yaparak kötü sonuçlar doğuracak diye de bir kaide söz konusu değildir. Bazı canlı yayın programlarında gördüğümüz kadarıyla herhangi bir marka kremlerini, parfümlerini ve çeşitli cilt bakımı konusunda oldukça yararlı olduğu iddaa edilen ürünleri kullanan bir birey kullandıktan sonra belli bir süre sonra cilt bakımı ürünlerinin cilt üzerinde oluşturduğu yan etki sonrasında çıkan yaralar ve cildin eskisine oranla daha çok kırışması ve bozulması durumunda insanların zor anlar yaşadıklarını bazen gördük. Bu yüzdendir ki verilecek hizmet her daim kaliteli ve güvenilir olup insan sağlığını tehdit edecek unsurlar içermemelidir.

 

İnsanlardaki bazı cilt sorunlarını doğal yollardan giderilerek daha sağlıklı sonuçlara ulaşılmaktadır. Cilt hastalıklarından bazılarına örnek vermek gerekirse sedef hastalığı olarak bilinen genelde kol ve bacaklarda çıkarak bütün vücuda yayılan beyaz siğil gibi görünen cilt hastalığıdır. Genelde rutubetli ortamlarda uzun süre yaşayan ve ırsi olan bir hastalık olarak tedavi çözümü içerisinde kullanılan ilaç ve kremler tamamen geçirmese de kısmi olarak geçirerek bir nebze ağrı ve sızılardan giderilmesine önemli rol oynamaktadır. Sıcak su kaplıcaları cilt hastalıklarının tedavisi için doktorlar tarafından önerilen yöntemlerden birisidir. Özellikle sedef hastalığı için genelde balıklı göl ve sıcak su doğal kaplıcaları önerilir.

 

Ayrıca Saç bakımı konusunda detaylı bilgileride cilt.net adresinden edinebilirsiniz. En doğal saç bakımı önerileri ,Saç maskeleri ve doğal saç boyosı tarifleri.

0
pixel Cilt Bakımı0
  

Cilt Bakımı için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Ayşe Yağmur Başaran  yorumladı. 12:51 - 24 / 11 / 2016:

    güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar