Fat Block Nedir?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:52

fat block Fat Block Nedir?Son günlerin muhtemelen en çok dikkat çeken ürünü Dr.Aytuğ un reklamlarda tanıttığı ürün olan Fat Block olmuştur.Avrupa’dan sonra ülkemize gelen bu ürün için bilinen bilinen en güçlü yağ tutucu olarak ifade ediliyor.Yağları bir mıknatıs gibi çektiği söylenen ürün, yağın sindirime karışmadan vücuttan atılmasını destekler.Obezite ile mücadele için üretilen ürün ayrıca sağlık bakanlığı onayı almıştır.

Tabi tüm bunlar ürünün tanıtımı için yapılan açıklamalardır.Bize bu ürünü etkili kılan tek etken ekranların güvenilir ismi Dr.Aytuğ‘dan başkası değildir.Peki bu ürün diğer ürünler gibi hayal kırıklığına uğratıp paramızın yanında sağlığımızı da alırsa….Eminim kısa süre sonra sahteleri de piyasaya çıkacaktır.

Ya da buna benzer diğer ürünler gibi bağımlılık yaparsa mesela ürünün fiyatı:79 TL eminim bir kutuda kimseyi zayıflatmıyordur.Örneğin zayıflamak için 4 kutu yeterli diyelim.Peki ya ürünü bıraktıktan sonra bu tip diğer ürünlerde olduğu gibi verdiğimiz kiloları hızlı bir şekilde tekrar alırsak.

İşte tüm bunların cevabı için öncelikle bu ürünü kullananların yorumlarına ihtiyacımız vardır.Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

0
pixel Fat Block Nedir?0
  
Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar