Gençlik kürü

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:22

Gençlik ve güzellik uğruna yapılan birçok faaliyetin amacı daha güzel görünmek ve genç biri gibi hareket edebilmektir. Gençlik elde etmek için yapılan uygulamalar spor, bakım, estetik ameliyat ve benzeri uygulamalardır. Gençleşmek için yapılacak uygulamalardan biri de doğal antibiyotik tarifini hazırlayıp kullanmaktır. Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı koruyucu kalkan oluşturan bu antibiyotik tarifini uyguladığınızda vücudunuzun yaşı 10 yıl geriye gidecektir.

Gençlik kürü ile vücudunuzdaki biriken toksinlerden kurtulacak ve hastalıklara karşı vücudun savunma sistemini güçlendireceksiniz. Gençlik kürünün içeriğindeki doğal ve şifalı bitkiler nedeniyle oldukça etkili sonuçlar almanız sağlanmaktadır. 10 yaş gençleştiren gençlik kürünün ana maddeleri sarımsak ve limondur. Limon bilindiği üzere cilt üzerinde oldukça etkili olan ve cilde çok faydalı bir meyvedir. Limonun içeriğindeki yüksek miktardaki C vitamini nedeniyle antioksidan görevi görür ve cildin yaşlanmasına neden olan etkenlerin cilt üzerinden atılmasını sağlar. Doğal antibiyotik görevi gören ve şifası asırlardır bilinen sarımsak ile bir araya geldiğinde limonun etkisi daha da artmaktadır. Doğada bol miktarda bulunan sarımsağın gençlik elde etme isteği olanların çok faydalanacağı bir bitki olduğunu belirtelim.

Gençlik kürünün tarifi

1 baş sarımsak,

Yarım limon,

Yarım litre su,

Hazırlanması ve Uygulanması:

Yarım litre kaynatılmış soğumuş suyu cam bir kavanoza koyduktan sonra, suyun içine kabukları soyulmuş bir baş sarımsağı rendeleyip, yarım limonu da kabuğu ile dilimleyip atılır. Kapağını kapattıktan sonra kavanozu alüminyum folyo ile sararak ışık alması engellenir. Karanlık bir ortamda 4 gün beklettikten sonra içindeki posalardan arındırılır. Her kış mevsimi öncesinde bu doğal antibiyotiği uygulayıp kullanırsanız savunma ve bağışıklık sisteminiz çok güçlü hale gelecek ve vücut yaşınız 10 yıl geriye gidecektir. Doğal gençlik kürü tarifi sonucunda oluşturduğunuz karışımı her yemekten 15 dakika önce aç karnına bir yemek kaşığı miktarında içerek tüketin.

75a52 Cilt BakC4B1mC4B1 p 89EKCgBk8MZdE Gençlik kürü

0
pixel Gençlik kürü0
  
Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar