Gıdık sarkmasını önleyen kür

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:51

706e0 saC3A7 bakC4B1mC4B1 suna dumankaya1 300x162 Gıdık sarkmasını önleyen kür

Suna Dumankaya’dan gıdık sarkmasına karşı çok faydalı bitkisel bir kür tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Çene altında oluşan sarkmalar ve yağlanmalar kişinin yüz güzelliğini olumsuz yönde etkileyen bir gelişmedir. Bu nedenle çene altındaki yani gıdık bölgesindeki sarkmalar oluşmadan önlenebileceği gibi oluştuktan sonra da aşağıdaki Suna Dumankaya tarifini uygulayarak gıdık sarkması giderilebilmektedir.

Suna dumankaya gıdık sarkmasını önleyen kürün içeriğinde tamamen şifalı bitkiler ve doğal deniz tuzu vardır. Düzenli uygulandığında gıdık sarkmasını önleyen kürün faydalarını çok hızlı biçimde gözlemleyebilirsiniz. Çene altında oluşan sarkmalar hızlı kilo alıp verme, yaşın ilerlemesi ve benzeri sebeplerden oluşabilmektedir. Aşağıdaki gıdık sarkmasını önleyen kür vasıtasıyla oluşmuş sarkmaları giderebilir, sarkma oluşmadan gerekli önlemleri alabilirsiniz. Gıdık bölgesinde oluşan sarkmaların yüz güzelliğini olumsuz etkileyeceğini hesaba katarak bu kürü uygulamanız durumunda çok fayda göreceksiniz.

Suna Dumankaya gıdık sarkmasını önleyen kür tarifi

Malzemeler:

Maden suyu

Dere otu

Semiz otu

Deniz tuzu

Hazırlanması ve Uygulanması:

300 gr. yani bir şişe doğal maden suyu, bir tutam dere otu, bir tutam semiz otu ve bir çay kaşığı deniz tuzunu birlikte robota koyarak bir güzel robottan geçirin. Elde edilen karışımı buz kalıplarına dökerek dondurun. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez donmuş olan bir adet karışımı çene altı (gıdık) bölgesinde dolaştırın. Cildiniz üzerinde oluşan ıslaklık kuruyana kadar bekledikten sonra soğuk su ile yıkayın.

Ünlü herbalist ve ayurveda uzmanı Suna Dumankaya’nın önerdiği kürleri uygulayan kişilerin elde ettikleri başarılı sonuçlar göz önüne alındığında bu kürün de çok fayda edeceğini umuyoruz. Suna Dumankaya gıdık sarkmalarını önlemek için kür tarifini uyguladığınızda elde edeceğiniz sonuçları bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

0
pixel Gıdık sarkmasını önleyen kür0
  
Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar