Gözaltı Torbalarına ve Morluklara Çözüm

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:16

g%C3%B6zalt%C4%B1 morluklar%C4%B1 Gözaltı Torbalarına ve Morluklara ÇözümYaşlanmanın ilk belirtileri göz çevresinde meydana gelir.Kaz ayağı çizgileri ile başlar koyu halkalar ile devam eder.Cilt bakımı sizler için ne kadar önemli olursa olsun, göz çevrenize gereken özeni göstermez iseniz, yaşıtlarınıza göre daha yaşlı gösterebilirsiniz.Özellikle stresli ve yoğun bir yaşamınız var ise bunu ilk belirtileri göz çevrenizde ortaya çıkar.

Göz çevrenizdeki torbalanmalar,morarmaların başlıca nedenleri arasında; yanlış kozmetik kullanımı,düzensiz beslenme, zararlı alışkanlıklar gibi sebepleri sayabiliriz.

Doğru kozmetikle uygun makyaj yaparsak

Yukarıda saydıklarımız eğer sizde mevcut ise sonuç yine değişmeyecektir, değişen tek şey kullandığınız bb krem ile kusurlarınızı kapatmaktır.Sonuçta gözaltı morluklarınız ve torbalanmalar göz çevrenizi terk etmemiştir.

Nasıl Kurtulurum?

Eğer yukarıda saydıklarımıza dikkat ederseniz ve aşağıda açıklayacağımız bitkisel tarifi uygularsanız bu sorunlardan kısa zamanda kurtulursunuz.

Gözaltı Torbalarına ve Morluklara Çözüm

1 tutam beyaz çay

1 tutam gül goncası

1 bardak kaynamış su

buz kalıpları

Yapılışı:Kaynamış bir bardak suyun içerisine bitkileri atın 5 dakika demlenmesini bekleyin.Süre sonunda hazırlanan çayı buz kalıplarına dökün.Buzdolabında donmasını bekleyin.Buz kalıplarını göz çevrenize sürerek eritin.Haftada 2 defa uygulayabilirsiniz.

ciltsacbakimi.com notu:Soğuk su ve buz göz çevresi için harika bir araçtır.Sadece soğuk su ve buz ile de göz çevrenize kompres yapabilirsiniz.

 

0
pixel Gözaltı Torbalarına ve Morluklara Çözüm0
  
Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar