Güneş Lekelerine Pratik Çözüm Expigment

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:30

Güneş Lekelerine Pratik Çözüm Expigment

expigment 300x268 Güneş Lekelerine Pratik Çözüm ExpigmentGüneş lekeleri ve cilt lekeleri için uzun süredir kullandığım ve faydasını gördüğüm bir üründen bahsetmek istiyorum.

 

Yaz bitti artık kış geldi cilt lekeleri için kullanılacak kremlerin vakti geldi.Bu tip kremleri kışın kullanmak gerekir.Çünkü bu tip kremleri kullandıktan sonra cildimizi güneş ışığına maruz bırakmamak gerekir.

 

Expigment %2 Nasıl Kullanıyorum

 

Öncelikle açık tenliyim ve bu yüzden Expigment %2 lik olanı kullanıyorum(%4 lük çeşidi de var) %4 lük olanı benim cildimde kızarıklık meydana getirdiği için % 2 expigment kullanmak daha mantıklı geliyor.

 

Kremi daha çok gece kullanıyorum.Güneş ışığını en aza indirmek için, gündüz kullanırken mümkün olduğu kadar kapalı havaları tercih ediyorum ve genelde evde olduğum günlerde kullanıyorum.Evde dahi olsam mutlaka güneş kremi kullanıyorum.Güneş kremini 3 saatte bir tazeliyorum.

Gece kullanırken temiz cilde ve sadece lekelerin üzerine sürüyorum ve o şekilde yatıyorum.Sabah yüzümü yıkıyorum.

 

Kullanım sonucu cildinizde hafif kızarıklıklar oluşuyor, bu kızarıklıklar birkaç kullanım sonra kayboluyor.Endişelenmeyin.Daha sonra lekeler sertleşiyor ve hafif koyulaşır gibi oluyor.4.kullanımda sertleşen lekeler soyuluyor ve kayboluyor.İşte mucize lekeleriniz kayboluyor.

 

Expigment hamilelikte kullanılır mı?

 

Jinekologuma özellikle sordum.Yüz lekelerim için hamilelikte Expigment kullanılır mı? Verdiği cevap şu şekilde.

Kullanmamda herhangi bir sakınca olmadığını söyledi yine de hamileliğin ilk 3 ayından sonra kullanmak daha mantıklı olur dedi.

 

Işıl ışıl parlak pürüzsüz ciltler dilerim.

Expigment Fiyatı: Ortalama 7 TL

+1
pixel Güneş Lekelerine Pratik Çözüm Expigment0
  
Etiketler:, , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar