Günlük Basit Güzellik Uygulaması

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:52

Dışarı çıkmadan önce evde 2 dakikada güzelleşmek için 4 farklı günlük uygulama.

Kapatıcı  

Fondöten kullanmak yerine bir kapatıcı yardımıyla kıza­rıklıklar, kılcal damarlar, çeşitli izler ve lekelerin üzerinde minik oynamalar yapa­bilirsiniz. İki renkli bir kapa­tıcı ile renkleri birbirine karıştı­rarak cildinizle mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz.

Renklendirme

Gün içe­risinde hafif makyajdan hoşlananlardansanız, bir tüp jel allık ve bir parla­tıcı işinizi göre­cektir. Ya da makyaj setiniz doğal renkler­den oluşuyorsa hem allık hem ruj yerine geçen ürünleri yanı­nızda bulundu­rabilirsiniz.

Dudak Kremi

Hemen her­kesin dudakları zaman zaman kurur ve çatlar. Dudak kremi, dudaklarınızın çatlamasını önle­yecek, çatlamış dudaklarınızı iyileştirecektir. (Dudak krem­leri tırnaklarınızdaki ölü deriler için de yararlıdır. Ayrıca, yüzünüzdeki kurumuş bölgelere küçük dokunuşlarla uygulayıp cil­dinizin nemlenmesini sağlayabilirsiniz

Rimel

Rimel uygu­laması kolay ve çabuk olduğu kadar etkili­dir de. Özellikle yaş ilerledikçe, rimelin gözlerde yarattığı etkiler yadsınamayacak derecede önem kazanır.

İPUCU

Siyah rimelin gözlerinizde bıraktığı etkiyi seviyor ancak verdiği sert ifade çok hoşunuza gitmiyorsa daha açık bir ton deneyebilirs­iniz.

0
pixel Günlük Basit Güzellik Uygulaması0
  
Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar