Güzel ve Lekesiz Cilt için Gül Suyu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:20

Güzel ve Lekesiz Cilt için Gül Suyu

gs Güzel ve Lekesiz Cilt için Gül SuyuCilde tonik etkisi yapan, ferahlık ve tazelik hissi veren, cilt temizliği için güvenle kullanabileceğiniz bir bakım ürünü istiyorsanız doğal gül suyu kullanmayı mutlaka denemelisiniz. Sürekli kullanıldığında cildi yumuşatıp canlandıran gül suyunu sabahları ve akşamları bir pamuğa dökerek yüzünüze ve boynunuza sürüp 15 dakika sonra durulayabilirsiniz. Bunu yapmayı alışkanlık haline getirirseniz olumlu sonuçlarını görmeniz uzun zaman almayacaktır. Cildiniz doğal gül suyuyla temizlenmeye başladıktan bir süre sonra daha gergin görünmeye başlar ve göz altı morlukları da azalır.

Cilt bakımı dışında sivilcelerden kurtulmak için de gül suyundan faydalanabilirsiniz. Haftada 2 kere uygulayabileceğiniz hazırlanması kolay bir maske sivilcelerinizin iyileşmesine yardımcı olacaktır. Bunun için 2 yemek kaşığı bebe pudrasıyla 1 yemek kaşığı gül suyundan oluşan maskeyi sivilceli bölgeye masaj yaparak yedirmeli ve 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulamalısınız. İçeriğinde A,C,D,E ve B13 vitaminleri bulunan gül suyu sayesinde cildiniz her gün yeni baştan tazelenir. Cilt enfeksiyonlarının tedavisinde de faydalı olan bu ürün kuru ve yaşlanmaya meyilli ciltler üzerinde belirgin bir iyileşme sağlar. Gül suyunun kokusu size itici geliyorsa küçük bir şişede gül suyuyla normal suyu karıştırıp seyreltilmiş ve kokusu daha hafif bir karışım elde edebilirsiniz.

gs2 Güzel ve Lekesiz Cilt için Gül Suyu3 çay bardağı gül suyuyla 1 çay bardağı karıştırırsanız el ve dudak çatlakları üzerinde iyileştirici etki yapan bir karışım elde edersiniz. Ciltteki şişlik ve kızarıklıkları azaltan gül suyu siyah noktalardan kurtulmanıza da yardımcı olur. İnternet üzerinde bir araştırma yaptığınızda birçok kişinin bu doğal bakım ürününü kullanmaktan oldukça memnun olduğunu görürsünüz. Yaz sıcaklarında gül suyunu buz kalıplarında dondurup havluyla yüzünüze soğuk kompres uygulayarak cildinize ferahlık ve tazelik kazandırabilirsiniz.

0
pixel Güzel ve Lekesiz Cilt için Gül Suyu0
  
Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar