Güzelleşmek İçin 2 Dakika

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:56

Emin olun basit ve etkili bir yol izleyerek iki dakikada mükemmel bir görünüm yakalaya­bilirsiniz. Birden fazla amaca yönelik ürünler hem bütçenizi zorlamaz hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak çabucak dışarı çıkmaya hazır olmanızı sağlar.

1.ADIM MAKYAJDAN ÖNCE ( 30 Saniye)

İnce hafif renkli nemlendiricinizi ve daha sonra en az 15 koruma  faktörlü fondöteninizi bütün yüzünüze ya da kapatılması gerek­tiğini düşündüğünüz bölgelere (göz kapakları ya da burun kenarları) uygulayın. Yüzük parmağınızla gözaltı bölgenize krem kapatıcınızı sür­dükten sonra kapatıcıyı nazik bir biçimde yüzünüzün kenarlarına doğru yayın.

2.ADIM RENKLENDİRME (30 saniye)

Hem yanak hem de dudak için yapılmış bir ürünü, her iki bölgede de kullanın ancak ekstra parlaklık için dudaklarınıza parlatıcı sürün.

3.ADIM KİRPİKLER (45 saniye)

Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcı ya da hafif bir rimel sürmek etkileyici bakışlar yakalamanızı sağlayacaktır.

4.ADIM SAÇLAR (15 saniye)

Saçlarınızı taradıktan sonra onlara doğal bir parlaklık kazandırmak için, kalın telli saçlara sahipseniz parlaklık verici bir serum kullanın.Saçlarınız dalgalı ya da kıvırcık ise hafif bir saç kremi uygulayın.İnce telli saçlarda ise saçları gür gösteren bir ürün kullanabilirsiniz.

0
pixel Güzelleşmek İçin 2 Dakika 0
  
Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar