Güzelliğinizi Tektaş ile Tamamlayın

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:56

Güzelliğinizi Tektaş ile Tamamlayın

Özel bir geceye,davete katılmadan önce tüm bayanların düşündüğü en önemli şey gecenin en ışıltılı, en şık,en gösterişli ve dikkatleri üzerine çeken ve gece sonunda konuşulan kadının kendisi olmasıdır.Salonun bu düşüncelere sahip onlarca kadının olduğunu bilmek ve onlarında aynı amaç için çaba göstereceğini düşünmek kadınları yeterince strese sokmaktadır.

Bu amaçla gece öncesi tüm gün cildinize ve saçınıza bakım yapmakla geçer. Ayrıca ortada nasıl bir kıyafet giymeliyim düşüncesi de vardır. Acaba seçtiğiniz kıyafeti bir başkası da seçer ve ortaya bir pişti durumu çıkar mı? sorusu var olan stresi ikiye katlayabilir. Sadece bu sebepten dolayı kadınlar giyeceği abiye kıyafeti bir modacıya tasarlatarak ve başka bir kadın da yoktur, düşüncesi ile kendilerini rahatlatabilir.

Dünya bu ya hazırlattığınız kıyafet ya da ona benzer bir kıyafet başkasının üzerinde çıkabilir ve bu özel gecede pişti dediğimiz durum ortaya çıkabilir. Bu rastlantıyı düşünerek, sizi diğer kadından daha şık, daha ışıltılı ve gecenin konuşulan kadını olmanız için geriye bir tek güzelliğinizi tamamlayacak mücevher seçimi kalacaktır. Parmağınızda ki bir tektaş, ya da insanlar sizinle konuşurken gözlerinin sürekli kulağınızdaki pırlantaya kayması size ayrı bir mutluluk verecektir ve gecenin sonunda kazanan siz olacaksınız.

0
pixel Güzelliğinizi Tektaş ile Tamamlayın0
  

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar