Hamilelik Çatlakları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:55

Hamilelik Çatlakları

do%C4%9Fum catla%C4%9F%C4%B1 Hamilelik ÇatlaklarıÇocuklarımız hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.Hayatta en çok sevdiğimiz ve karşılık beklemediğimiz bir sevgidir.

 

Bebek sahibi olmak çok güzel bir duygudur.Ama bebek sahibi olmak kadınlar için bir çok şeyden vazgeçme, erteleme ve fedakarlık gerektiren bir durumdur.

 

Hamilelik tüm vücut sistemlerini değiştirdiği için cildimizde anormal durumlar ortaya çıkabiliyor.Bunların en başında ise yıllarca cilt bakımına ve vücut bakımına dikkat eden bir  kadının bir anda yaptırdığı tüm bakımların yok olması söz konusudur.

 

Evet cilt lekeleri ve hamilelik çatlakları hamile kadınların korkulu rüyasıdır.Bu sorunların ortaya çıkmasını görüyorsunuz ama herhangi kimyasal bir işlem yaptıramıyorsunuz.İşte annelik duygusu tam bu noktada kendini gösteriyor.

 

Bu durumdan kurtulmak için bitkisel tarifleri deneyebilirsiniz.Hamilelik çatlakları için vücudunuza badem yağı veya bebek yağı kullanabilirsiniz.Unutmayın ki çatlaklara hamileliğin etkisi olduğu kadar, nemsiz bırakılan vücudunda etkisi büyüktür.Cildinizi nemden mahrum bırakmayın…nemli bir vücutta çatlak oluşumu daha az olacaktır.

0
pixel Hamilelik Çatlakları0
  
Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar