Hızlı Saç Uzatma Kürleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:02

Hızlı Saç Uzatma Kürleri

Uzun Sac Modelleri 300x289 Hızlı Saç Uzatma Kürleri
1. Taze köri yaprakları ve bir miktar Hindistan ceviz yağını siyah tortu oluşana kadar kaynatın. Bu siyah tortuyu saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. (Haftada 2 kez uygulayabilirsiniz)

2. Bir fincan elma sirkesi ve 2 fincan suyu karıştırın. Kötü kokuyu engellemek için sevdiğiniz bir esansı da ekleyebilirsiniz. Saçınızı normal şampuanınızla yıkayıp duruladıktan sonra saçınıza dökün ve üstünden tekrar su dökmeyin.

3. 2 yumurta sarısını 2 yemek kaşığı zeytinyağı ile karıştırın ve saç diplerinize uygulayın. 15-10 dakika beklettikten sonra durulayın ve saçlarınızı şampuanlayın.

4. Olgun bir muzu iyice ezin. (Tortu kalmaması için blender kullanabilirsiniz). Saçınıza tamamen uygulayın. Saçın besleyicileri emmesi için başınıza sıcak havlu sarabilirsiniz ya da bone kullanabilirsiniz. 20 dakika sonra saçınızı şampuanla temizleyin.

5. Yarım olgun avokadoyu çatal ile iyice ezin. İçine bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve bir çorba kaşığı soya yağı katıp iyice karıştırdıktan sonra saç diplerine iyice yedirerek sürün. Daha sonra başınıza önce mutfakta kullandığınız streç filmden bir kat sarın onun üzerine de ılık havlu sarıp 1 saat bekleyin. Son olarak saçınızı yıkayıp durulayın. (Hafta bir kez uygulayabilirsiniz.)

6. Bir kahve fincanı sıcak suyun içine bir kahve fincanı keten tohumu yağı, yarım limon suyu katarak ocağa koyun ve kaynamaya başlayınca hemen ocaktan alın. Başınıza sürebileceğiniz sıcaklığa gelince ılık olarak saçlarınıza sürüp yukarıdaki gibi streç film ve havlu ile sarın. Bir saat sonra saçınızı yıkayıp durulayın.

0
pixel Hızlı Saç Uzatma Kürleri0
  
Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar