Milk Shake Durulanmayan Saç Bakım Losyonu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:23

Milk Shake Durulanmayan Saç Bakım Losyonu

Her insanın farklı bir saç tipi ve yapısı vardır.Saç yapısına uygun saç bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir.Yaptırdığımız işlemler,boyamalar fön,maşa gibi işlemlerin sonucu saç yapımızda yıpranmalar meydana gelmektedir.Boya sonucu yanmış saçlar saç yıkama işlemi sonucu saçlarımızı açmak ve taramak oldukça zor hale gelir.Yada zor açılan saçlara sahip olabilirsiniz.

Bu gibi durumlarla karşılaşan bayanlar için benimde kullandığım muhteşem bir sarı su tavsiye ediyorum bir ay önce kullanmaya başladığım milkshake durulanmayan saç bakım losyonu.

Daha önce totex marka mavi su kullanıyordum.O da muhteşem bir ürün benim saç yapıma daha uygun açıkçası.

Milkshake özellikle gür, kıvırcık saçlı saçları zarar görmüş bayanlara daha çok tavsiye ederim.Çünkü benim saçlarım düze yakın olduğu için milkshake saçımı çok düz yapıyor ben daha çok dalgalı kullanmayı seviyorum.Saçlarıma milkshake kullanıp,ardından maşa yapmaya kalktığımda maşa saçımı tutmuyor yani bir süre sonra dalgaları açılıyor.

Eğer saçınızın fönü tutmasını ve düz bir saç modeli istiyorsanız kesinlikle milkshake öneriyorum halk arasında pırasa saçlı tabirine uyacak kadar saçların düz durmasına yardımcı oluyor.Ayrıca çok hoş bir kokusu var.Özellikleri arasında ısıya karşı koruma faktörü de bulunuyor.

Eğer saclarınızın kolay açılıp ve fön ve düzleştirici kullanarak saçınızı düz fönlü istiyorsanız milkshake durulanmayan saç bakım losyonunu öneriyorum.

Eğer saçlarınızın yine kolayca açılıp ve maşa ile saçlarınızın dalgalı olmasını istiyorsanız totex mavi suyu tavsiye ediyorum.

Fiyatları ise;

Milkshake durulanmayan saç bakım:30-40 TL

Totex mavi su:15-20 TL

+1
pixel Milk Shake Durulanmayan Saç Bakım Losyonu0
  
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar