Morfose Argan Yağı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:02

Saç bakımı için bugünlerde popülaritesi en yüksek olan ürün şüphesiz ki argan yağıdır.Hepimizin bildiği üzere argan yağı cilt bakımı,saç bakımı ve tırnak bakımında önemli bir etkiye sahiptir.

Bu anlatılanlar doğrultusunda saçlarım için argan yağı içeren bir ürün almaya karar verdim.

Kuaförüm morfose argan yağı tavsiye etti ben de bu ürünü aldım.

İlk izlenim olarak şık bir cam şişede bulunan yağ tabiî ki saf argan yağı değil.İçerisinde yine saç bakımında kullanılan yağlar ile oluşturulmuş bir karşım.Karışım olduğu için biraz tereddüt ettim.Ama araştırmalarım sonucu saf argan yağının daha çok cilt bakımı için kullanıldığını öğrendim.

Nasıl kullandığıma gelecek olursak az miktarda avucuma döküp saçlarıma sürüyorum ve sürdüğüm  andan itibaren saçlarımda hemen bir parlaklık oluyor ve saçlarım yumuşacık olduğunu hissediyorum bu işlemi genelde saçlarımı yıkayıp kuruttuktan sonra yapıyorum.

Kötü yanı ise ertesi günden itibaren saçlarımda eskiye oranla daha çabuk yağlanma oldu.Açıkçası bu da beni en rahatsız eden durum.

Kullanılmayacak bir ürün değil ama içerisinde argan yağı oranı çok az geldi.Bu bittikten sonra argan yağı oranı daha fazla olan bir ürün almayı düşünüyorum.

Morfose Argan Oil Hair Treatment Morfose Argan Yağı

Morfose Argan Oil Hair Treatment 1 Morfose Argan Yağı

+1
pixel Morfose Argan Yağı-3
  
Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar