Organik yağlarla cilt bakımı nasıl yapılır?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:32

Organik yağların cildimiz için olumlu etkilerini duymayanımız kalmamıştır.Şimdi bu yağlarla cilt bakımı nasıl yapılır onu göreceğiz.

Organik Bakım Yağları

Argan Yağı 50 ml

Organik Argan Çekirdeği Yağı özellikle doymamış yağ asitleri (omega 6 ve 9) ve E Vitamince çok zengin içeriğinin anti oksidan ve yenileyici özellikleriyle mat ve çok kuru ciltler için iyi bir kozmetik bakım ürünüdür. Yenileyici özelliği ile cildinizin yaşlanmasını engellemeye yardımcı olur.Saçlara uygulandığında kurumuş, kırılgan saçları nemlendirir, güçlendirir ve parlaklığına geri kavuşturur.

Tatlı Badem Yağı 50 ml

Hassas ve narin ciltler için idealdir. Organik Badem Yağı A ve E vitaminleri içerir.Cildinizi besler, yumuşatır ve yatıştırır. Çatlak oluşumunu önler. Kuru ve mat saçları canlandırır. Özellikle hassas ve kuru ciltler ve bebekler için uygundur. Makyaj temizliği için önerilir.

Jojoba Yağı 50 ml

Tüm cilt tipleri ve saç tipleri için dengeleyicidir. Kuru ciltleri nemlendirir, yumuşatır ve canlandırır. Yağlı ciltlerde sebum salgılanmasını düzenleyerek akne oluşumunu önler. Tüm saç tipleri için canlılık ve parlaklık verir. Yağlı saçları dengeler, kuru ve kırılgan saçları besler.

0
pixel Organik yağlarla cilt bakımı nasıl yapılır?0
  
Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar