Özel Cilt Maskeleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:51

Her cilt tipi için aynı cilt bakım maskelerinin kullanılması belkide yapabileceğiniz en büyük hatalardan biridir.

Özel Cilt Maskeleri

Hayal ettiğiniz saç tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz özel maske tariflerine merhaba diyebilirsiniz. Kusursuz güzelliğin bir numaralı adresi olarak değerlendirilen bu maske tarifleri şimdi özel püf noktaları ile sizlerle.

Saç Dökülmelerini Engelleyen Maske Tarifi:

  • Hintyağı
  • Ilık su
  • Nar tanesi
  • Toz biber
  • Maya

Saç dökülme probleminin geri plana alınmasını isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Sizlerle birlikte uygulamaya alacağımız bu özel maske tarifi sayesinde sizler de canlı ve sağlıklı saç tipine merhaba diyebilirsiniz. Saç dökülmelerini engelleyen maske tarifi için öncelikle bir adet mayayı ufalayarak ezelim. Ardından mayının kabarmasını bekleyelim. Bu işlem sonrasında toz biberi, nar tanesi, hint yağı ve ılık suyu harmanlayalım. Hazırlanılan maskeyi saç diplerine masaj aracılığı ile sürerek 15 dakika boyunca bekleyelim. Bekleme süresinin ardından saçlarımızı ılık su aracılığı ile durulayalım. Sağlıklı saç tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen bu maske tarifi aynı aman da saç dökülme probleminin de geri plana alınmasına yardımcı olmaktadır.

Saç Dökülmesini Önleyen Maske Tarifi:

  • Karanfil kurusu
  • SU

Saç dökülme problemini önleyen maske tarifi için karanfil kurusunu su aracılığı ile kaynatalım. Elde edilen karışımı soğuması için dinlemeye bırakalım. Hazırlanılan maskeyi saç diplerine masaj aracılığı ile yedirelim ve 6 saat boyunca bekletelim. Bekleme süresinin ardından saçlarımızı ılık su le durulayalım. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda kusursuz saç tipine merhaba diyebilirsiniz.

0
pixel Özel Cilt Maskeleri0
  
Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar