Philips ProCare Keratin saç düzleştiricisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:49

Öncelikle ürünün teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse,keratin plakalar, saça şekil verirken aynı zamanda saçı yıpratmıyor. Saçtaki negatif yüklü iyonları nötr hale getirerek saçın elektriklenmesini önleyen iyonik bakım mükemmel bir özellik.Diğer bir özellik ise sonik titreşim sayesinde saçlar plakalar üzerinde eşit olarak dağılıyor.

 

philips proCare keratin 150x150 Philips ProCare Keratin saç düzleştiricisi

 

 

 

 

 

İşte benim muhteşem ürünüm Philips HP8361 ProCare Keratin, bir yıldan uzun süredir kullandığım ve elimden düşürmediğim bir ürün, hemen hemen her gün kullanıyorum saçlarıma zarar vermiyor.Yaklaşık bir yıldır hiçbir ısı koruyucu ürün kullanmadım.Saçlarım ince telli olduğundan en düşük derecesi bile yetiyor düzleştirmeye.Sonik titreşim özelliği mükemmel bir şey bir tutam saçı tek seferde eşit olarak düzleştirmemi sağlıyor.Kesinlikle elektriklenme yapmıyor.Kısa sürede evde kuaförden çıkmış gibi saçlara sahip olabilirsiniz.İş yerindeki arkadaşlarım abartısız söylüyorum “sen her gün sabah kuaföre gitmek için nasıl vakit buluyorsun” gibi sorular soruyorlardı.Daha sonra onlara sırrımı açıkladım ve 2 arkadaşım aynı düzleştiriciden aldı.

philips sa%C3%A7 d%C3%BCzle%C5%9Ftirisi 300x225 Philips ProCare Keratin saç düzleştiricisi Diğer muhteşem özelliği ise philips proCare mi Saç maşası olarakta kullanıyorum.Plakalarının ince ve uzun olması bu konuda çok işe yarıyor.Doğal bukleler ve su dalgası yapmakta kullanıyorum.

Saçlarımı sürekli düz kullanırdım ama buklenin bana yakıştığını gördükten sonra yeni bir saç maşası aldım(Saç maşası hakkındaki görüşlerimi kısa süre sonra yayınlayacağım)

0
pixel Philips ProCare Keratin saç düzleştiricisi0
  
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir