Roc Soya Unify Gündüz Kremi ve Roc Soleil Protexion spf 50 Güneş Kremi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:02

 Roc Soya Unify Gündüz Kremi ve Roc Soleil Protexion spf 50 Güneş Kremi

              Sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizlere yaklaşık 3 ay önce almış olduğum ve kullandığım  iki üründen bahsedeceğim. Roc soya unify nemlendirici yüz kremi ve Roc Soleil protexion Anti Age spf 50 kahverengi leke karşıtı güneş koruyucu krem.

            Roc Soya Unify G%C3%BCnd%C3%BCz kremi 150x150 Roc Soya Unify Gündüz Kremi ve Roc Soleil Protexion spf 50 Güneş Kremiİlk olarak Roc Soya Unify nemlendirici yüz kreminden bahsedeceğim.Mükemmel bir krem, yüzümde hiçbir şekilde sivilcelenme yapmadı.Kolay emildiği için yüzümde yağlı bir görünüme sebep olmadı.Cildim gergin,parlak ve ışıltılı bir görüntüye sahip oldu.Çok az miktarda kullanmama rağmen tüm yüzümü kremlemeye yetti. Leke oluşumuna sebep olan maddeyi engelleyen aktif soya içeriğine sahip Soya Unify gündüz kremi hafif lekelerin yok olmasına yardımcı oldu( Tabi beraberinde Roc Soleil Protexion spf 50 kahverengi leke karşıtı güneş koruyucu kremi de kullandım.) İçerisinde spf 15 faktör güneş koruma etkisi de mevcut. Makyaj bazı olarakta çok etkili diyebilirim,yaptığım makyaj çok net duruyor.Cilt bakımı için mükemmel bir ürün diyebilirim.

Fiyatı:şuan için 75 TL civarı.

             Roc Soleil Protexion spf 50 G%C3%BCne%C5%9F Kremi 150x150 Roc Soya Unify Gündüz Kremi ve Roc Soleil Protexion spf 50 Güneş KremiDiğer ürünümüz ise Roc Soleil Protexion Anti Age + spf 50 kahverengi leke karşıtı güneş koruyucu krem.Spf 50 faktör olması yüksek koruma sağladığını düşünüyorum.Güneşin zararlı etkilerinden yüzümü koruduğu için yaşlanma karşıtı bir krem.Soya özü içerdiğinden dolayı hafif olan kahverengi lekelerin yok olmasını sağladı.Ama yerleşmiş ağır kahverengi lekelerin üzerinde etkisini gördüğümü söyleyemem.Yağlı olmayan bir yapıya sahip yüzümü hiçbir şekilde yağlandırmadı.Yüzümde beyaz bir tabaka oluşturmadı.Kısacası kolay emilen muhteşem bir krem diyebilirim.

Fiyatı:50 TL

           Cilt bakım ürünleri arasında olan bu iki ürünü beğenerek kullanıyorum.Kısacası bu ürünlere muhteşem ikili diyorum.İkisini beraber kullanıyorum, kullandığım süre sonunda yüzümde gözle görülür bir ışıltı oluştu.Herkese tavsiye edebilirim.

+1
pixel Roc Soya Unify Gündüz Kremi ve Roc Soleil Protexion spf 50 Güneş Kremi0
  
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Roc Soya Unify Gündüz Kremi ve Roc Soleil Protexion spf 50 Güneş Kremi için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. sumeyra  yorumladı. 16:53 - 15 / 03 / 2015:

    Bn bu anti ageli olan gunes kremini bulmiyorum bulan varsa ne olur bana haber verin
    bn cok memnundum ondan ama artik bulamiyorm bilgilendirirdeniz cok sevinicemmm

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar