Saç Dökülmesindeki Gerçekler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:11

Saç dökülmesinin çözümsüzlüğü hakkında küçük bir makale paylaşmak istiyorum ve bu konuda sizlerinde görüşlerinizi bekliyorum.      sa%C3%A7 d%C3%B6k%C3%BClmesi 150x150 Saç Dökülmesindeki Gerçekler     Dünyada artık kansere bile çözüm bulunurken,neden doktorlar saç dökülmesine tam bir çözüm bulamamışlardır.

Aslında cevabı çok basit bu alan çok büyük bir pazara sahip.Yani milyonlarca insanın saçlarının olmamasının tek nedeni ilaç firmalarının daha çok para kazanma isteğidir.
Her gün yeni bir ilaç,krem,şampuan ile karşımıza çıkıyorlar “saç dökülmesine son” diyerek.Bizlerde bu ürünleri alıyoruz.Onlar milyonlar kazanıyor bizim tarafta sonuç  hüsran.Sonra aynı oyunla tekrar karşımıza çıkıyorlar bu seferde “mucize formül saçlarınız artık dökülmeyecek” sonuç yine hüsran.Kazanan hep firmalar oluyor.Bu oyunlara artık gelmeyin paralarınızı bunlara kaptırmayın.
sa%C3%A7 d%C3%B6k%C3%BClmesi ve kellik 150x150 Saç Dökülmesindeki Gerçekler

Unutmayın ki saçlarınız bir günde dökülmediği gibi bir günde tekrar çıkmaz.
Peki ne yapmamız gerekiyor.Doğa bizlere her şeyin çözümünü sunuyor.Önemli olan doğru bitkisel tarifleri,bitkisel saç maskelerini,saç için kürleri,saç için krem tariflerini bir araya getirmektir.
Sitemiz olarak; uzmanlarımız Suna Dumankaya,Ahmet Maranki,Ender Saraç,İbrahim Saraçoğlu,Pervin Dinçer,Pervin Bulgak ve ismini sayamadığımız konusunda uzman hekimlerin bitkisel tariflerini sitemizde bulabilirsiniz.

Sağlıklı ve Mutlu günler dilerim.Ve artık gerçekten Saçlarınız Dökülmesin.

0
pixel Saç Dökülmesindeki Gerçekler0
  
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Saç Dökülmesindeki Gerçekler için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Uğur Dündar Kuafor  yorumladı. 10:15 - 12 / 12 / 2012:

    Yazılarınız güzel, Saç dökülmesine çözüm bulunsaydı heralde bütün kozmatik ciler zarara uğrardı.bence biraz beslenmeye dikkat etmek gerek demir eksikliği b vitaminini gb şeyler saçta dökülmeye sağlıksız olmasına sebep olabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar