Sağlık için Corena

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:47

Sağlık için Corena

Bir çok ülkede sağlık ürünleri ve tıbbi malzeme ihtiyacını karşılamakta olan Corena, ana merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Yaklaşık 2000 m2 alana sahip ecza deposu bulunmaktadır. Corena 1998 yılında faliyete geçip günümüze kadar toplam 88 ülkede dağıtım yapmaktadır. Ulaşımı zor görülen kesimlerde bile faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirip, gerekli ilaçları ve tıbbi malzemeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır.

Uluslarası faaliyetlerini gün geçtikçe arttıran Corena ecza depolarında, çok amaçlı ilaçlar, Kuzey Amerika bölgesinde çoğunlukla kullanılan raf ürünü ilaçlar ve  paralel ithalat ilaçları bulundurur. İlaç ihracatı yanı sıra deri hastalıkları tedavisinde de uzman kadrosuyla yeni projelere imza atan Corena, bu alanda Coresatin grubunu oluşturup cilt hastalıkları tedavisinde büyük ilerlemeler sağladı. Başlıca cilt hastalıkları arasında yer alan sedef, dermatit,egzema,mantar ve diyabetik ayak ülserleri gibi rahatsızların iyileştirme süreleri Coresatin ürünleriyle hızlanmıştır. Deri hastalıkları alanında kortizonsuz çözüm yolu bulup katıldıları 8. Ege Dermatoloji Günleri’nde yurtiçi ve bir hassa yurtdışından gelen hekimlerden tam not aldı. Tüketicilerinde büyük ilgi duyduğu Coresatin ürünleri kullanımı ve tadavisi güvenli kesin sonuç gösteren kalite standartlarının üstünde olduğu tüm hekimlerce kabul edildi.

Müşteri farklılığı ayırt etmeksizin Afrika ülkelerinde bile sağlık ürünlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayan Corena, orada yaşayan bir çok kişinin cilt hastalıkları tedavisinde gereken bütün müdahaleleri yapmıştır. Politikaları dünyanın neresinde olursa olsun tüm müşterilere aynı kalitede hizmet vermektir. Yüksek kalite standartlarıyla devamlı pazarlama ağını genişletmekte bünyesine yeni müşteriler katmaktadır. 2007 yılından bu yana tüm ticari kalitesini Avrupa standartlarına göre uyarlayıp pazarlama yolunda büyük ilerleme sağlanılmıştır. ISO ve GDP standartları belgeleriyle hijyenik temiz depolarından tüm tıbbi malzemelerini sağlam olarak teslimi sağlanmaktadır.

Tüm ilaçların son kullanım tarihleri sık sık kontrol edilmekte düzenli olarak ilaç giriş çıkışları takip edilmektedir. FIFO sistemi ile depoya alınan ilaçlar giriş tarihine göre sıraya koyulup girişi en önde yapılan ilacın en başta gönderilmesi sağlanılır. Sağlık alanında Coresatin hakkında daha detaylı bilgi almak ve müracatlarınız için www.corena.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Üyelik girişinizi yapabilir yada siparişleriniz için hızlı iletişim sayfasından yararlanabilirsiniz. Corena, sağlık için gerekli olan her şey burada.

0
pixel Sağlık için Corena0
  

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar