Sivilcesiz Mükemmel ve Sağlıklı Cilt için Tavsiyeler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:42

Siyah nokta ve sivilceler, her yaştan insanın başına bela olabilir.

Sabah uyandığımızda aynaya ilk bakışımızda yüzümüzde sivilce görmek, moralimizi bozmaya fazlasıyla yetecektir.Bu moral bozukluğunu yaşamamak için stres ve dengesiz beslenmekten özellikle kaçınmalıyız.Burada bahsedeceğimiz tavsiyeler de sivilcelerle olan savaşta size ekstra yardımcı olacaktır.

cilt bak%C4%B1m%C4%B1 Sivilcesiz Mükemmel ve Sağlıklı Cilt için Tavsiyeler

 

 

 

 

 

 

 

BOL BOL SEBZE YİYELİM

Bir demet yeşillik yemek cildimiz için çok önemlidir. Sebzeler bol miktarda vitamin içerir. E vitamini ve çinko, sivilcelerle savaşınızda önemli bir silahtır.

CİLDİNİZİ TEMİZ TUTUN

Gün içerisinde cildiniz sürekli yağlanır ve gözenekleri kapanır. Bu yüzden cildinizi sabah ve akşam yumuşak formlu bir ürünle temizlemelisiniz.

SPOR  VEYA KÜÇÜK EGZERSİZLER YAPIN

Spor yapmak,  vücuttaki yağı yakmamıza, güzel ve sıkı bir vücuda sahip olmamıza ve sivilcelerle savaşmamıza yardımcı olacaktır.Bir çok kişi spor için vaktinin olmadığını söyler ama günlük hayata sporu iliştirebiliriz en azından asansör yerine merdivenleri kullanabiliriz.Yeter ki isteyin…

HAYATINIZI SAKİN GEÇİRİN

Çağımızın hastalığı stres, sivilceler ile kol kola dolaşır en iyi arkadaşıdır ve biz bu arkadaşlığı bozmak için stresten uzak durmalıyız. İçinize attığınız herhangi bir sıkıntı, size sivilce ve siyah nokta olarak geri döner.Bu sebepten ötürü stresten kesinlikle uzak durmalıyız.

BOL BOL SU İÇİN

Günde 2 litre veya 8 bardak su içmek, cildimiz için çok önemlidir. Vücudumuz ve cildimiz için en etkili ilaç  su ve sulu besinlerdir. Su vücudunuzdaki toksinleri temizler ve cildinizi nemlendirir

0
pixel Sivilcesiz Mükemmel ve Sağlıklı Cilt için Tavsiyeler0
  
Etiketler:, , , , , , , , , ,

Sivilcesiz Mükemmel ve Sağlıklı Cilt için Tavsiyeler için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. selim  yorumladı. 00:51 - 16 / 09 / 2012:

    deneyen varmı acaba

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar