Solgun Cilt Bakımı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:14

SOLGUN CİLT GÖRÜNÜMÜNDEN KURTULMAK İÇİN

Sürekli solgun bir ciltle uyanıyorsanız açık pembe tonlarındaki bir pudra yüzünüze renk katacaktır. Yüzünüze ince bir kat halinde uyguladığınızda yarattığı etkinin faydalarını göreceksiniz.

ÇOK KOTU GÖRÜNDÜĞÜNÜZ GÜNLERDE

Cildiniz için hiçbir şey yapamayacağınızı düşündüğünüz günlerde sadece pem­bemsi bir losyon kullanarak yüzünüzde aydın­lık bir görünüm yaratabilirsiniz. Ancak sadece yanaklara ve kaşlarınızın üzerine uygulayın yoksa gereğinden fazla bir parlama elde eder­siniz.

Yumuşak bir cilt için

Fondöteniniz cildi­nizde çok kuru duru­yorsa sürmeden önce bir nemlendiriciyle karıştırın.

YÜZÜNÜZÜN BİR TARAFINDA OLUŞAN SİVİLCELER

Zaman zaman yüzünüzün yalnızca bir tarafında oluşan sivilcelenmeyle karşı kar­şıya geliyorsanız nedeni basittir. Özellikle telefonla konuşurken burada toplanan bak­terinin cildinize yapışacağını unutmayın. Her gün telefonunuzu mutlaka anti bakteriyel bir temizleyici yardımıyla silin. Bir diğer önemli husus da özellikle yastık kılıflarınızın sürekli değiştirilmesi gerektiğidir.

KALICI ALLIK

Toz allıklar size hoş, mat bir görünüm kazandırır, krem allıklar ise yanaklarınıza hoş bir renk verir, ancak yağlı bir cilde sahip­seniz bu görüntü kalıcı olmaz. Kalıcı, mat görüntüyü yakalayabilmek için sıvı ya da jel şeklinde olan allıkları tercih etmelisiniz.

0
pixel Solgun Cilt Bakımı0
  
Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar