Suna Dumankaya Varis Tedavisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:44

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya Varis sorununa bitkisel bir tarif vererek,bacaklardaki o istenmeyen görüntüden sizleri kurtaracaktır.

Varis, bacaklardaki damarların iyi çalışvaris 150x150 Suna Dumankaya Varis Tedavisimaması yüzünden meydana gelen fazla basıncın yol açmasıyla oluşur.

UYGULAMALAR:

* Elma sirkesine batırdığınız bir bezle varisli bacağınızı sarın ve 20 dakika ayaklarınızı yukarı bir yere kaldırın, dinlendirin.

* 1 tatlı kaşığı eğrelti otu romatizmaya ve varise iyi gelir. 2 bardak sıcak suda bekletip 10 dakika demleyin. Taze nane yapraklarıyla tatlandırıp ılık olarak tüketin. Gün içinde taze içilmelidir.

* 200 gram soya yağı, 100 gram susam yağı, 6 tane soyulmuş, rendelenmiş at kestanesini cam bir kavanoza koyun. İki hafta güneş gören bir yerde bekletin, fermente olsun. Süzdükten sonra içine bir çorba kaşığı elma sirkesi veya limon suyu ekleyin. Yine bir cam şişede muhafaza edip her banyodan sonra varisli bölgeye hafif masaj yaparak sürün.

* Varise temiz havada bol yürüyüş ve hareket iyi gelir.

* Lahana yapraklarını haşlayıp soğutun ve varisli bölgeye sarın. 20 dakika bekletin. Bu, varisli bölgeyi rahatlatır. Haftanın belirli günlerinde tekrarlayın.

0
pixel Suna Dumankaya Varis Tedavisi0
  
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar