Ter Kokusu İçin Bitkisel Çözüm

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:38

Ter Kokusu İçin Bitkisel Çözüm

Ter kokusu problemini geri plana almak isteyenlerdenseniz bitkisel çözüm önerilerine merhaba diyebilirsiniz. Bakteriler sebebi ile oluşan tüm kötü kokuları doğal yöntemler aracılığı ile hazırlayacağınız maske tarifi sayesinde yok edebilirisiniz.

Ter Kokusu İçin Özel Maske Tarifi:

  • Aleovera yağı
  • Lavanta yağı
  • Kakao yağı
  • Mısır nişastası
  • Karbonat
  • E vitamini
  • Karbonat

 

Kısa zaman zarfı içinde ter kokusu probleminin yok olmasına imkân tanıyan maske tarifi için önerilen tüm malzemeleri geniş bir kaba alarak harmanlayalım. Hazırlanılan karışımı buzdolabına alarak 1 gün boyunca bekletelim. Önerilen bekleme süresinin ardından hazırlanılan maskeyi koltuk altı bölgesine ince bir tabaka halinde sürelim ve 30 dakika boyunca bekletelim. Bu uygulama ardından cildimizi ılık su aracılığı ile durulayalım.

Ter Kokusunu Gideren Mucizevi Maske Tarifi:

Limon suyu

Karbonat

Ter kokusunu gideren mucizevi maske tarifi için limon suyu ile karbonatı harmanlayalım. Hazırlanılan karışımı koltuk altına ince bir tabaka halinde sürelim ve 10 dakika boyunca bekleyelim Daha sonra cildimizi ılık su aracılığı ile durulayalım. İşleme alacağımız bu uygulama fresh görünümün elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Kusursuz cilt tipine sahip olmak isteyenlerin ilk adresi olacak nitelikte ki mucizevi maske tarifi şimdi en özel püf noktaları ile sizlerle. Hemen kollarınızı sıvayın ve ter kokusunu gideren mucizevi maske tarifine merhaba deyin.

0
pixel Ter Kokusu İçin Bitkisel Çözüm0
  
Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir