Tüy Azaltıcı Menengiç Kahvesi Maskesi Tarifi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:59

Öncelikle tüylenme problemleri nasıl meydana gelir,tüylenme ile ilgili genel kanılar nedir?Her tüylenme kalıcı mıdır?Hafif tüylenme ne zaman başlar? sorularına cevap aramalıyız.

İki tür tüylenme vardır.Bunlardan birincisi hafif tüylenme; bu tip tüylenmenin en büyük nedeni genetik faktörler veya hormonal bir bozukluktan oluşabilir.

Aşırı tüylenme ise erkeklik hormonuna karşı aşırı hassasiyete bağlı olarak kıllanmada artış veya uzama görülebilir.Bu kıllar sert ve koyu renktedir.Bu sorun ergenlikte başlar ve 30’lu yaşlara artar ve o düzeyde kalır.

Diğer nedenler ise;

Böbreklerde ve yumurtalıkta erkeklik hormonu salgılanması

Adet düzensizliği,kısırlık ve adet görememe

Göğüslerden süt gelmesi

Sistematik hastalıklar, şeker hastalığı

Şişmanlık özellikle karın yağlarının fazla olması

Bu sebepler aşırı tüylenme de olan şikayetlerden bazılarıdır.

Tüy Azaltmak için neler yapılabilir

Aşırı tüylenmeden kurtulmak için piyasa da çeşitli tüy dökücü kremler mevcuttur.Ama bizler sizin için araştırma yaptık ve tüy probleminden kurtulmanız için tamamen bitkisel ve etkili bir tarifi, kimyager ve güzellik uzmanı Şems Aslan‘ın Tüy azaltıcı Menengiç kahvesi telvesi olduğuna karar getirdik.İşte Şems Aslan’dan o muhteşem tarif.

Menengi%C3%A7 kahvesi cilt bak%C4%B1m%C4%B1 300x87 Tüy Azaltıcı Menengiç Kahvesi Maskesi Tarifi

Tüy Azaltıcı Menengiç Kahvesi Maskesi Tarifi-Şems Aslan

2 yemek kaşığı Menengiç kahvesi telvesi

1 çay kaşığı karbonat

Yapılışı:İçtiğiniz her kahveden sonra telvelerini dolapta biriktiriyoruz.Yeterli miktarda olduğunda ( 2 yemek kaşığı) karbonat ile karıştırıyoruz.Banyo yapmadan hemen önce 2 dakika boyunca vücudunuza uygulayın.Fazla bastırmayın cildinizi çizebilir.24 gün uygulayın, süre sonunda haftada 1 gün uygulamaya devam edin.

Not:24 gün boyunca uygulamak ve banyo yapmak zor gelebilir.Ama emin olun aylarca seansları süren lazer tedavisinden daha kolay ve acısızdır.

0
pixel Tüy Azaltıcı Menengiç Kahvesi Maskesi Tarifi0
  

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar