Yüzdeki Lekeler İçin Maske Tarifi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:20

Yüzdeki Lekeler İçin Maske Tarifi

Kusursuz cilt tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz özel maske tarifine merhaba diyebilirsiniz. Kısa zaman zarfı içinde cilt üzerinde ki tüm lekelerin geri plana alınmasına yardımcı olan maske tarifi şimdi özel püf noktaları ile sizlerle.

Yüzdeki Lekeler İçin Mucizevi Maske Tarifi:

Limon suyu

Su

Üzüm sirkesi

Cilt dostu olarak değerlendirilen özel maske tarifi için kolları sıvamanın tam zamanı. Özel püf noktaları ile destekleyerek hazırlayacağınız maske tarifleri ile sizler de hayal ettiğiniz cilt tipine kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz. Yüzdeki lekeler için hazırlayacağınız maske tarifinde öncelikle yarım tatlı kaşığı sirkeyi su aracılığı ile harmanlayalım. Elde edilen karışımın içerisine limon suyu ilave edelim ve 1 gün boyunca bekletelim. Hazırlanılan karışımı cilt üzerine ince bir tabaka haline sürelim ve 30 dakika boyunca bekletelim. Eğer kuru cilt tipine sahipseniz maskeyi 15 dakika boyunca cilt üzerinde bekletmeniz gerekmektedir. Önerilen bekleme süresinin ardından cildimizi ılık su yardımı ile durulayalım ve ardından gül suyu aracılığı ile tonik yapalım.

Yüzdeki Lekeler İçin Salatalık Maskesi:

  • 1 adet salatalık
  • Bal

1 adet salatalığı belender aracılığı ile püre haline getirelim. Hazırlanılan pürenin içerisine 1 yemek kaşığı bal ilave ederek harmanlayalım. Maskemizi cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürelim ve 15 dakika boyunca bekletelim. Önerilen bekleme süresinin ardından cildimizi soğuk su ile durulayalım.

0
pixel Yüzdeki Lekeler İçin Maske Tarifi0
  
Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar